Henry Timms & Jeremy Heimans

Yeni Bir Güç Dünyasında Tüketici Bağlılığının Kilidini Açabilmek

  • Amaç ve katılımı harmanlamak markaları nasıl güçlendiriyor ve pazarlamayı dönüştürüyor
  • 21. Yüzyılda başarılı markalaşma için üç temel element
  • Tüketicilere amaç duygusu yükleyerek bu amacı eyleme ve katılıma dönüştürmek
  • Değişim için gerekli fonlara tutkulu bir müşteri tabanı oluşturarak ve müşterilerin değişimin bir parçası olmalarını destekleyerek ulaşmak.

Dijitalleşme alanında çok satan “Yeni Güç” kitabının yazarları ve öncüler

Henry Timms ve Jeremy Heimans, uluslararası çok satan “Yeni Güç” kitabının yazarlarıdır. Bu kitapta dijital gelişmelerden güç alarak dönüşmekte olan dünyada yaşanan “kaotik iletişim” ve getirdiği sorunları ele alarak doğru iletişimin başarı için önemi ele alınmıştır. Hem örgütler, hem de bireylerin nasıl etkin olabileceklerine dair bir el kitabı olan “Yeni Güç”; kaosa rağmen doğru iletişim kurabilme becerisi ile başarıya ulaşabilmek konularına odaklanmıştır. Birlikte, fikirlerin yayılması, akımların ortaya çıkması ve bunların gelire dönüştürülmesi konusunda kurumlar için yeni bir bakış açısı ve etkin stratejiler sunmaktadırlar.

Yeni Güç, Harvard Business Review’da “Çığır açan fikir” olarak öne çıktı ve CNN tarafından, 2015 yılında Dünyayı Değiştirmek için En İyi On Fikirden biri seçildi. Bu eser Walmart yöneticisi Doug Macmillon ve Unilever’den Paul Polman gibi Fortune 100 listesine girmiş CEO’lar tarafından övüldü. “Yeni Güç”, Financial Times, Bloomberg, Fortune, Inc ve CNBC tarafından 2018 yılının en iyi kitabı seçilmiştir.

Henry Timms, 92nd Street Y’ın eski Başkanı ve CEO’sudur. Şu anda New York’un ikonik Lincoln Sahne Sanatları Merkezi’nin Başkanlığını ve CEO’luğunu yürütmektedir. Harvard Kennedy Okulu’nun Hauser Ziyaret Liderliği ve Stanford Üniversitesi’nde Misafir Öğretim Üyesi olarak görev yapmıştır. Aynı zamanda Dünya Ekonomik Forumu’nun Küresel Gündem Konseyleri Ağı üyeliği bulunan Jeremy Heimans, müşterilerine amaç ve üretkenlik odaklı hizmetler sunan bir sosyal etki ajansı olan Purpose’in kurucu ortağı ve CEO’sudur.  Çalışmaları sayesinde Fast Company’nin İş Dünyasındaki En Yaratıcı İnsanlarından biri olarak seçilmiştir.